Ta strona nie była aktualizowana od 16 lat. Aktualna wersja strony znajduje sie pod adresem: http://dzienia.pl
This website was not updated for 16 years. Up to date website is here: http://dzienia.pl
Curriculum Vitae
W co wierzę
Plus Minus
Czego słucham
Co lubię jeść
Jeszcze więcej o mnie
Czego słucham
Kiedy pada kardynalne pytanie czego słuchasz ? odpowiadam najczęściej wszystkiego. Staram się nie ograniczać do jednego gatunku muzyki, praktycznie w każdym odnajduję ciekawe utwory. Muzyka której słucham musi być na pewnym minimalnym pod względem jakości i przekazu poziomie, prawie w każdym gatunku można odnaleźć pozytywne tego przykłady. Daleko mi do świętych wojen zwolenników Hip-Hopu, Techna czy Metalu.
Ulubione
Mogę jednak wysublimować pseudogatunek który jest przeze mnie słuchany najchętniej i najczęściej. Jest to muzyka polifoniczna, monumentalna, elektroniczna. Jest to miejsce gdzie kończy się muzyka klasyczna (poważna) a zaczyna współczesna muzyka elektroniczna (same początki Techno) i zarazem poważna (ścieżki dźwiękowe do filmów). Do ulubionych moich twórców można zaliczyć tutaj Jean Michel Jarre`a, Vangelisa i Mike`a Oldfielda. W tym dziale przedstawię bliżej sylwetki tych, jak i innych szczególniej lubianych przeze mnie wykonawców.
Web Design by Dominik Dzienia :: Delta Lab 2003-2005 :: IE 5.5 NN 7 Opera 7 800 x 600 :: 2.06.2005 :: Only Jesus is a Lord