Ta strona nie była aktualizowana od 19 lat. Aktualna wersja strony znajduje sie pod adresem: http://dzienia.pl
This website was not updated for 19 years. Up to date website is here: http://dzienia.pl
Pasja tworzenia oprogramowania
Przepis na nasze programy jest prosty - tworzymy je całego serca, z zapałem i poświęceniem, dodajemy garść profesjonalizmu, iskierkę geniuszu, szczyptę saleństwa i potem starannie doglądamy jak rosną i rozwijają się. W ten sposób powstają małe, niepowtarzalne dzieła sztuki, wykraczające poza przeciętność.
Dlaczego nasze oprogramowanie jest wyjątkowe? Dlatego że tworzymy je z pasją, dlatego że mamy wizję i przelewamy ją w niepowszednią materię. Nasze oprogramowanie jest wyjątkowe bo naprawdę lubimy je tworzyć!
Sięgaj dalej z nami!
Chcielibyśmy rozwinąć skrzydła i wypłynąć na szeroki i przyszłościowy rynek polskiego komercyjnego oprogramowania. Wiele z projektów prezentowanych w tej sekcji wciąż czeka na swoje odkrycie i docenienie.
Poszukujemy odważnych inwestorów, pragnących współpracować z nami przy dystrybucji i sprzedaży tworzonego przez nas oprogramowania. Prezentowane tu projekty mają realne szanse osiągnąć sukces rynkowy a wymagają jedynie odrobiny troski, szumu wokół i dokapitalizowania. Niestety z braku funduszy - min. na spełnienie wymagań licencyjnych w wykorzystywanych przez nas technologiach - wartościowe programy kurzą się na dyskach twardych zamiast stać na półkach sklepów.
Web Design by Dominik Dzienia :: Delta Lab 2003-2005 :: IE 5.5 NN 7 Opera 7 800 x 600 :: 2.06.2005 :: Only Jesus is a Lord