Ta strona nie była aktualizowana od 16 lat. Aktualna wersja strony znajduje sie pod adresem: http://dzienia.pl
This website was not updated for 16 years. Up to date website is here: http://dzienia.pl
Co i jak czyli zasady
 • Zasięg 
  Wrocław i okolice, na terenie Wrocławia dojazd gratis (o ile da się tam dojechać tramwajem lub autobusem)
 • Miejsce 
  W domu klienta na jego komputerze, w wyjątkowych przypadkach u mnie w domu (ale to do uzgodnienia)
 • Czas 
  Lekcja trwa 60 minut, na lekcję umawiamy się przynajmniej z jednodniowym wyprzedzeniem, za lekcję odwołaną w ostatniej chwili - w dniu korepetycji - płaci się tak jakby się odbyła, podajesz kiedy masz czas i dogadujemy się kiedy możemy się spotkać (przez Tlen, GG, mail, SMS)
 • Cena 
  od 25 do 50 PLN za godzinę w zależności od kursu i zakresu materiału, dla stałych klientów zniżka 5 PLN, dla osób poleconych przez stałych klientów zniżka 10%, płatne od pierwszych korepetycji
 • Gotowce 
  z zasady na korepetycjach pomagam w zrozumieniu materiału i w wykonaniu zadań / projektów, możemy dogadać się w sprawie wykonania gotowców ale ma to miejsce poza czasem korepetycji i jest osobno płacone (do uzgodnienia)
 • Oprogramowania 
  Autor może zapewnić darmowe oprogramowanie używane do nauki. Za dostarczenie oprogramowania komercyjnego oraz jego legalność odpowiada klient. Do nauki najczęściej wykorzystywane jest darmowe oprogramowanie.
Web Design by Dominik Dzienia :: Delta Lab 2003-2005 :: IE 5.5 NN 7 Opera 7 800 x 600 :: 2.06.2005 :: Only Jesus is a Lord