Generation JukeBox
Nawigacja
Generation JukeBox 2.0 :: Edycja Claude Monet
Czym jest Generation JukeBox?
Screenshot
Generation JukeBox to rodzina oprogramowania do obsługi komputerowej szafy grającej. Nasza szafa grająca to zintegrowane środowisko multimedialne, którego zadaniem jest odtwarzanie utworów na życzenie użytkownika oraz zarządzanie zasobami szafy grającej. Szafa odgrywa utwory w formacie mp3, wyświetla graficzny interfejs użytkownika który można personalizować dzięki skórkom, jest sterowana za pomocą pięciu + dwóch przycisków, potrafi katalogować utwory, prowadzi statystykę używalności. Ponadto Generation JukeBox działa pod kontrolą systemu Linux co nie tylko znacznie obniża koszt wdrożenia ale i gwarantuje poprawną, stabilną pracę bez zawieszeń przez długi czas nawet na słabszym sprzęcie. Szafa dostępna jest w języku polskim i angielskim, na życzenie można łatwo przetłumaczyć ją na kolejne języki.

Edycja Claude Monet :: Fitness
Edycja Claude Monet jest odmianą Generation JukeBox przeznaczoną do odtwarzania podkładów używanych podczas ćwiczeń fitness. Nie pobiera ona opłat za odtwarzanie utworów, w inny sposób kolejkuje utwory, interfejs pokazuje ponadto istotną podczas ćwiczeń prędkość (BPM) utworu.
Język / Language
Polska
Polski
United Kingdom
English
Aktualności
Obecnie trwają prace nad edycją Claude Monet przeznaczoną do zastosowań Fitness. Ta edycja powstaje we współpracy z Fitnessmusic Polska którzy będą jej oficjalnym dystrybutorem.